Kurumsal Kimliğimiz

EWAA, 2011 yılında Dubai Birleşik Arap Emirlikleri'nde kurulmuştur. Ortadoğu ve Kuzey Afrika'daki gayrimenkul faaliyetlerine ek olarak Bilgi Teknolojileri ve E-Pazarlama alanlarında da uzmanlaşmıştır.

E-Ticaret'te ve bilgisayarlar ve aksesuarların tedariğinde Katar, Ürdün ve Mısır'da bir dizi ortaklıklar kurulmuştur.

Şirketimiz, Tiger Group şirketi ile "Alış Veriş Merkezleri, Kuleler" gibi Emlak projeleri geliştirmek için ortaklık kurulmuştur. Yine MTC, Tab Tech Elektronik llc Grupları ile Ortadoğuda Teknoloji pazarında liderlik için ortaklıklar tahsis edilmiştir.Faaliyetlerimiz 2015 yılından itibaren Türkiye’ de Bilgi Teknolojileri, E-Pazarlama, Web Uygulamaları ve Barındırma hizmetleri alanlarında devam etmiştir.

Partnerlerimiz

Şirketimizin yakın işbirliği içinde olduğu firmalar

Tiger Group

tigergroup.net

Tiger Group
Tiger Contracting Company (L.L.C), Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük kalkınma ve inşaat şirketlerinden biridir ve Sharjah ve Dubai'den faaliyet göstermektedir. Tiger Sözleşmesi 1976 yılında H.H. Şeyh Faysal Bin Khalid Bin Muhammed Al Qassimi ve Müh. Tarafından kuruldu. Waleed Mohammad. T.C. portföyü gururla 69 Milyon Sq. Ft. (BUA), 10 Milyon santimetrekarelik alan ve 23.000 Ofis Birimi teslim etti.

Lenovo

lenovo.com

Lenovo
Lenovo (Lenovo Grup Limited) Uluslararası Çin merkezli bilişim teknoloji şirketi. Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımlarının üretimini yapmaktadır. Şirket, Legend Grup Ltd. ve Yeni Teknoloji Geliştirme A.Ş. adıyla Pekin'de Liu Chuanzi başkanlığında 11 mühendisten oluşan bir grup tarafından 1984 yılında kurulmuştur. IBM' in PC bölümünü satın almasıyla, 2004 yılında Çin'de pazar lideri oldu. 2005 yılında yaklaşık 1,75 milyar dolara IBM firmasının Bilgisayar bölümünü satın aldı. 2009 yılında HP, Dell ve Acer'ın ardından %28,6 pazar payıyla dünyanın en büyük 4. bilgisayar üreticisi konumundaydı. 2010 yılında toplam hasılatı; 16.604 Milyar USD, net geliri ise 129 Milyon USD olmuştur.

MTC

mtcdubai.com

mtc
Hafıza Teknolojisi Orta Doğu (MTC), Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki önde gelen bilişim dağıtım şirketlerinden biridir. MTC'nin Dram ve Flash'daki uzmanlığı son dokuz yılda şirket cirosunu% 400 oranında yükseltti. MTC, MENA bölgesinde Bellek için% 60 pazar payı oluşturuyor. Bugün, Genx ve Xtreme bölgede en popüler markalardır.

KATVR

katvr.com

KAT VR (KAT VR Technology Co., Ltd.), Bir sanal gerçeklik şirketidir. Şirket, sanal gerçekliğin dünya çapında kullanımını teşvik etmek için inovasyon yapmaktadır. Şİrketin çalışma alanı sanal gerçeklik, ergonomi, insan-makine birleşimi hareket yakalama teknolojileridir.
VR: Sanal Gerçeklik
KAT VAL Koşu Bandı, KAT VR tarafından bağımsız araştırılmış ve geliştirilmiştir ve dünyadaki birkaç profesyonel VR ODT'lardan birisidir ve ayrıca dünyanın ilk serbest VR koşu bandı olup mükemmel bir hareket özgürlüğü sağlar. Ayrıntılı bilgi için lütfen KATVR' nin resmi web sitesini ziyaret ediniz.